30jan 2026
Mindfulnesstraining individueel | start het nieuwe jaar met rust en ontspanning

Kitty Valentin | MindOn
Delft of online

Begin het nieuwe jaar met rust en ontspanning. Tijdens de individuele mindfulnesstraining kunnen we uitgebreid stilstaan bij onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. Je leert praktische vaardigheden, dus geen eindeloze praatsessies.

Wil je een mindfulnesstraining volgen, maar dan het liefst individueel? Dat kan!
De meeste mensen kennen mindfulness als een groepstraining. Maar je kunt mindfulness ook 1-op-1 leren. En het prettige is dat de effecten van beide trainingsvormen vergelijkbaar zijn: deelnemers ervaren minder stress, een verbeterde stemming en meer welzijn, focus, aandacht en compassie. Je leert praktische vaardigheden, dus we hebben geen eindeloze praatsessies.

Voordelen van individuele mindfulness:
- Je hebt 1-op-1 aandacht van mij. Hierdoor is er gelegenheid om meer stil te staan bij onderwerpen die voor jou belangrijk zijn.
- Je kunt op je eigen moment, vaak op korte termijn, starten met de mindfulnesstraining.
- We plannen de afspraken in onderling overleg, zodat je ze kunt inpassen in je drukke en/of onregelmatige agenda, of tijdens de periode van herstel van burnout. 
- Je kunt je ervaringen 1-op-1 bespreken, dit kan soms prettig zijn.

Startdatum:
In overleg, vaak mogelijk op korte termijn. 
Je kunt de training volgen op locatie in Delft of online. 

Ik ben geaccrediteerd bij de beroepsvereniging voor mindfulnesstrainers VMBN in categorie 1 (hoogste niveau) en ik ben geregistreerd bij het Mindfulness Register (gevorderd trainer).

Kijk op mijn website voor meer info en aanmelden (zie contactgegevens). 

Informatie

30 jan 2026 | Data en tijd in overleg, de training bestaat uit 8 sessies.
10.00 - 11.30
zie mijn website: https://www.mindon.nl/mindfulness-individueel/
Minimaal 1 deelnemers.
Maximaal 1 deelnemers.

Waar?

Het Coachhuis of Online

Delft of online

Mindfulnesstraining individueel | start het nieuwe jaar met rust en ontspanning