Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

17mrt 2025
Workshop 'Leren van elkaar. Het kernkwaliteitenkwadrant'


Delft

Toegegeven: er bestaan zulke irritante mensen en zulk vervelend gedrag. Toch hoef je de ander niet te veranderen om je beter te voelen als er bij je een gevoel van ergernis komt.

Sterker nog: je kan het in je eigen voordeel omkeren, terwijl je de ander blijft respecteren. Door dat te doen kan de harmonie herstellen in groepen, tussen paren, in families. 

In deze korte gezellige workshop gaan we werken met het model van Daniël Ofman: Kernkwaliteiten. Hij beschrijft een eenvoudige manier om zelf meer in balans te komen met behoud van de onderlinge relatie. Ook als je dit model al kent is het prettig je te herinneren hoe simpel je terug kan keren naar je kernkwaliteiten maar kan leren van het anders zijn van de ander. 

Je gaat weg met een nieuw gevoel van optimisme en verse inzichten. 

 

Voor wie? Iedereen boven de zestig jaar die wil leren van elkaar

Door wie? Marike Wienbelt, creatief therapeut en communicatietrainer https://www.facebook.com/marike.wienbelt/

Waar? Voorstraat 51 Delft

Wanneer? 17 Maart 14:00-16:00 uur

Kosten? een vrijwillige bijdrage

Aanmelden: bewustouderworden@gmail.com

 

De open bijeenkomsten zijn bedoeld ter inspiratie, dialoog en als mogelijke opstap naar andere activiteiten. 
Deze dansworkshop is een onbezoldigde bijdrage van Marike Wienbelt aan het project Bewust Ouder worden.

Onder de blogs staan verslagen en updates van Bewust Ouder Worden. 

Aanmelden is noodzakelijk en kan via een mail naar bewustouderworden@gmail.com.
Voor vragen kun je naar hetzelfde adres mailen.  

 

Informatie

17 mrt 2025
14.00 - 16.00

Minimaal 4 deelnemers.
Maximaal 6 deelnemers.

Waar?

Het spiritueel Huis
Voorstraat 51
Delft

Workshop Leren van elkaar. Het kernkwaliteitenkwadrant

Wat doe ik nog meer?

Bewust Ouder Worden
20jan
sociaal café - nieuwjaarsborrel
Bewust Ouder Worden
Delft
Sociaal café met een informatief praatje iedere derde dinsdag van de maand in café de V met de mogelijkheid om na de borrel te blijven voor de daghap.  
Bewust Ouder Worden
17feb
sociaal café
Bewust Ouder Worden
Delft
Sociaal café met een informatief praatje iedere derde dinsdag van de maand in café de V met de mogelijkheid om na de borrel te blijven voor de daghap.  
Bewust Ouder Worden
13apr
Vervolgbijeenkomst op 'De toekomst van wonen voor ouderen in Delft' van 27 februari
Bewust Ouder Worden
Delft
Deze bijeenkomst wordt georganiseerd als er behoefte blijkt nav 27 februari.
Bewust Ouder Worden
09mrt
Het digitale tijdperk
Bewust Ouder Worden
Delft
Deze themabijeenkomst gaat over het digitale tijdperk. De inhoud volgt nog.
Bewust Ouder Worden
12jan
Tweede bijeenkomst over het thema Alleen-gaand/-staand ouder worden
Bewust Ouder Worden
Delft
In deze themabijeenkomst wisselen we van gedachten over 'alleen-gaand/-staand ouder worden'. Dit is een vervolg op de themabijeenkomst van 3 november met een aangepaste inhoud, zodat de bijeenkomst op zichzelf staat en geen voorkennis vereist.
Bewust Ouder Worden
27feb
Themabijeenkomst in OPEN : De toekomst van wonen voor ouderen in Delft
Bewust Ouder Worden
Delft
Tijdens de activiteiten van Bewust Ouder Worden merken we dat er vragen zijn rond het thema wonen. Wethouder Karin Schrederhof en Joëlle Gooijer zullen aanwezig zijn bij deze bijeenkomst om antwoorden te geven.
Centra voor Bewustwording
Bewust Ouder Worden
Delft
Een groeiende groep mensen is actief betrokken bij het project Bewust Ouder Worden. Ze doen dat graag samen met anderen die bewust ouder willen worden en in ontwikkeling willen blijven.